Про це інформує Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

За словами заступника командира полку з виховної роботи підполковника Ігоря Контерука, кандидатів на проходження служби у лавах цієї елітної (єдиний підрозділ 13-го Армійського корпусу, який входить до складу Об’єднаних сил швидкого реагування Збройних Сил України) частини відбирали заздалегідь з 7 областей Західної України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької. Найбільше новобранців із Львівщини – близько 150. 

Вимоги до солдатів «крилатої піхоти» вищі за середньостатистичні. Серед критеріїв відбору немало важливим фактором є наявність відповідної освіти. Відтак, лави десантників поповнили понад 30 військовослужбовців, що мають вищу освіту. Понад 140 хлопців здобули освіту у вищих професійних та професійно-технічних училищах і ліцеях. Майже кожен призовник до військової служби посилено займався силовими видами спорту. 

Додамо, 80 парашутно-десантний полк, таку назву мала військова частина на початку свого існування, сформований у 1955 році в місті Гайжунай. За високий професіоналізм особового складу в бойовій підготовці в 1967 році десантний полк було нагороджено орденом Червоної зірки. А в 1979 році військова частина передислоковується з Кавказу на Львівщину. У травні 1992 року особовий склад військової частини склав присягу на вірність народу України. 

Військовослужбовці частини брали участь в бойових діях в Афганістані та Нагорному Карабасі. У складі багатонаціональних стабілізаційних сил виконували миротворчі завдання у Югославії, Косово, Республіці Ірак тощо. Офіцери та прапорщики полку залучалися й до ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. «Крилаті піхотинці» неодноразово (з 1995 по 2011 роки) брали участь в багатонаціональних навчаннях «Щит Миру» та «Репід Трайдент».