«Те, що захід буде проводитись на конкурсній основі, дозволить провести все відкрито, чесно і прозоро» - заявила заступник начальника управління культури та туризму ЛМР Любов Коломієць.

Основними критеріями відбору виконавців буде вагомість їхньої діяльності. Пріоритетом у виборі переможців серед творчих колективів є пропозиції щодо участі у заходах: Великодні свята, День перемоги, День Конституції, фольклорні свята, Міжнародний день музеїв тощо.

«Суть конкурсу заохотити участь колективів в заходах, які проводять наше місто», - зазначив начальник управління та культури та туризму ЛМР Андрій Вороновський.

Управління культури і туризму укладатиме з переможцями конкурсу договори та надаватиме фінансову підтримку на один бюджетний рік. Цього року для підтримки творчих колективів у міському бюджеті передбачено 800 тис. грн. Прийняте положення про надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів передбачає покриття видатків на послуги зв’язку, відрядження, оренду приміщень, витрати а заробітну плату, озвучення, друковану продукцію, запуск та випуск аудіо та відеопродукції. Фінансова підтримка надаватиметься після затвердження звіту про виконану роботу, підписання акту виконаних робіт з місяць. Гроші для колективів перераховуватимуться на рахунки в органах Державного казначейства.

Розмір фінансової підтримки визначається у межах коштів, запланованих на підтримку творчих колективів у міському бюджеті на цей рік.

Конкурс має розпочатися 27 липня і триватиме 30 днів. До 9 вересня комісія оголосить переможців.

Для участі у конкурсі заявник подає документи за адресою управління культури (пл. Ринок,1, м. Львів, 79008).

Хоча такий конкурс проводиться вперше, організатори сподіваються, що він стане щорічним.