Організаторами проекту є Товариство угорської культури у Львові, Посольство Угорщини в Україні та Музей Ідей. Дні угорської культури є частиною проекту MEZZOДРОМ.

Зокрема 19 серпня львівяни зможуть переглянути фільм «Кривава Графиня Баторі» – історичну драму режисера Юрая Якубисько (Велика Британія, Чехія, Угорщина, Словаччина, 2008).

Стрічка розповідає історію угорської графині Ержебет Баторі. Її переслідували як главу протестантів Західної Угорщини. Постать графині досі викликає неоднозначні тлумачення істориків. До слова, у книгу рекордів Гіннеса вона занесена як найбільш кривава вбивця. Найбільш загадковий італійський художник Караваджо, який, за версіями істориків і мистецтвознавців, довший час жив і творив при дворі Кривавої графині, теж представлений у фільмі.

20 серпня в рамках Днів угорської культури офіційно відкриють виставку „Угорська хвиля”. Тоді ж організатори обіцяють гостям запальну угорську музику в живому виконанні, відеопроект Голови Товариства угорської культури Сарваша Габора до Дня Святого Іштвана (національні традиції, свята, видатні угорці у Львові), а також частування усіх охочих запашним угорським лечо.