Про це повідомляє ТСН.

Слухання було призначене на 10 ранку, інформація була на сайті суду. Втім, його провели поспіхом, на годину раніше, без присутності журналістів.

Чому так сталось, головуючий суддя Наталя Зубик не пояснила. Вона зачинилась у своєму кабінеті. Секретар судового засідання, яка має повідомляти про зміни часу слухання, теж не захотіла нічого пояснювати. А от помічник судді сказав, що засідання провели на годину раніше, бо раніше зібрались усі учасники процесу.

«Узагалі такого не практикується і це взагалі я перший раз від вас про таке чую. Не знаю чому, можливо це була технічна помилка, але якщо засідання на сайті оприлюднено о 9, то воно має відбуватись о 9 годині, якщо о 10, то о 10», - повідомив спікер Галицького районного суду Віталій Стрельбицький.

Нагадаємо, екс-очільника міського управління ЖКГ Юрія Гольця підозрюють у службовій недбалості, через яку влітку минулого року на Грибовицькому сміттєзвалищі загинуло четверо людей. Ще одне провадження проти посадовця відкрили у листопаді, тоді його упіймали на хабарі 80 тисяч гривень. Щоб не чекати на результати слідства за гратами, Голець сплатив заставу – два мільйони гривень. 

 

«Вголос»