Марку із зображенням Кубку Анрі Делоне презентував директор Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Анатолій Кидисюк. За його словами, «Укрпошта» випустила 30 тис. таких марок, кожна з яких є номерною. 

«5 років доброї роботи, 5 років очікувань, тисячі туристів, багато команд футболістів і нагородою за величезний труд і за спорт буде цей Кубок. Я тішуся, що сьогодні є разом з вами. І разом з громадою міста та області ми будемо свідками цього великого дійства, яке однозначно змінить думки багатьох людей про Україну та Львів і дійсно це буде хороша промоція для українського народу, для нашої держави і для львів’ян», – зазначив перед погашенням марки голова Львівської ОДА Михайло Костюк.  

Марку урочисто погасили Михайло Костюк, Андрій Садовий та Анатолій Кидисюк. 

Придбати і погасити поштовий блок «УЄФА Євро 2012. Україна-Польща» можна сьогодні у відділенні поштового зв’язку Львів-6 (Музей пошти), що є в приміщенні Палацу Бандінеллі на пл. Ринок, 2. 

Кубок Анрі Делоне футболісти вперше піднягли над головами у 1960-му році. Нагороду назвали в честь першого генерального секретаря УЄФА в пам’ять про його внесок у народження континентального чемпіонату.