Участь у церемонії взяли: заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, керівники спортивних товариств та федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивного активу, юні спортсмени, ветерани спорту, олімпійці Львівщини, а також представники громадськості та засобів масової інформації області. 

На початку церемонії присутні хвилиною мовчання вшанували жертв авіакатастрофи, що сталась 27 липня 2002 року на військовому летовищі «Скнилів». 

Іван Груник від імені голови Львівської облдержадміністрації привітав спортсменів, тренерів, ветеранів спорту та усю спортивну громадськість Львівщини з початком ХХХ Літніх Олімпійських ігор. 

«Львівщина завжди вирізнялась великими спортивними досягненнями. Ваші перемоги золотими літерами вписані в олімпійський рух України та усього світу. Надзвичайно приємним також є те, що на цих Олімпійських іграх саме наших 15 спортсменів зі Львівщини представлятимуть Україну. Звісно, що цьому передувала велика, напружена тренерська робота. Тому щиро бажаю вам нових перемог і переможних фінішів», - зазначив заступник голови облдержадміністрації. 

Від імені голови НОК України Сергія Бубки усіх присутніх з нагоди відкриття Ігор ХХХ Олімпіади в місті Лондоні привітав Юрій Майборода. Олімпійські чемпіони – важкоатлет Петро Король та майстер кульової стрільби Олександр Петрів урочисто підняли Прапор України та Прапор НОК України.

На завершення церемонії Іван Груник спільно з Ярославом Качмариком вручили 8 комплектів спортивних форм дівчачим футбольним командам Львівщини. Також 40 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області отримали по комплекту м’ячів (по 8 у комплекті).