Львівські обласні осередки партій Демократичної Партії України, Ліберально-демократичної партії України, Партії промисловців і підприємців України, Партії національно-економічного розвитку України та партії Пенсіонерів України підписали угоду про створення Львівського обласного громадсько-політичного об'єднання "За волю народу!" сьогодні.

Метою об'єднання, як зазначається в угоді, є посилення громадсько-політичного впливу на процеси реформування українського суспільства.
В угоді також вказуються напрямки співробітництва об'єднання.

"Учасники об'єднання, поважаючи програмні цілі, статутні засади та організаційну незалежність інших учасників, визначають наступні напрямки співробітництва, форми й метоби співпраці: узгодження своїх позицій з ключових питань суспільного розвитку; вироблення спільних заяв з тих чи інших проблем та подій, що мають загальнодержавне значення; внесення пропозицій до органів законодавчої і виконавчої влади; об'єднання зусиль для забезпечення прозорого і демократичного виборчого процесу, формування дієздатного парламенту у 2006 році", ― підкреслюється в угоді.

Угодою також передбачено, що учасником об'єднання може стати будь-яка політична партія чи громадська організація, які підтримують позицію об'єднання "За волю народу!".

Представники вищезгаданих політичних партій обрали також Координаційну раду, яка відповідно до угоди є вищим керівним органом об'єднання.
До ради, за взаємною згодою, сторін увійшли всі 5 голів обласних осередків партій-підписантів угоди: Демократичної Партії України - Михайло Желізник, Ліберально-демократичної партії України - Володимир Желізний, Партії промисловців і підприємців України - Володимир Макара, Партії національно-економічного розвитку України - Людмила Баняс, Партії Пенсіонерів України - Іван Луцюк.

Головою координаційної ради обрано Володимира Макару, який як голова ЛОО ПППУ є ініціатором створення Об'єднання.
За словами Володимира Макари, створення цього Об'єднання є лише першим кроком до блокування партій-підписантів у парламентських виборах 2006 року.
На думку голови ПППУ, даний блок буде називатись "Блок Кінаха. За волю народу!".
Володимир Макара при цьому не виключив також можливості, що даний блок увійде до блоку Віктора Ющенка.
23 квітня 2005 року у Києві вищезгадані політичні партії та близько 20 громадських організацій підписали аналогічну угоду на загальнодержавному рівні.

Прес-тайм