У рамках акції близько 40 волонтерів, мешканців мікрорайону та освітян з Львівської спеціалізованої школи «Надія» прибирали, висаджували дерева, фарбували лавки для відпочинку.

«Перед Великодніми святами ми прибираємо свої домівки, подвір'я, Але не потрібно забувати про місця, у яких ми живемо, працюємо, про наше місто. З метою поліпшення естетичного стану прибудинкових територій, місць масового
перебування та відпочинку мешканців, збереження та примноження зелених насаджень, протягом останніх трьох років ми постійно проводимо подібні заходи та акції, активно залучаючи молодь та усіх небайдужих мешканців мікрорайону.

Сьогодні, зусиллями учасників даного заходу ми покращили естетичний стан території, на якій створено пішохідну алею – проект, у який було вкладено багато сили та часу, де було встановлено освітлення, облаштовано спеціальні місця для відпочинку мешканців, висаджено вже понад 100 дерев», - розповів ініціатор акції свободівець Андріян Гутник.

Символічним закінченням акції було встановлення на пішохідній алеї пам’ятної таблиці, з словами подяки мешканцям, завдяки яким було втілено проект облаштування даної території.