Про це повідомили у Львівській міській раді.

У святкових акціях, зокрема, візьмуть участь найстаріший діючий трамвай Львова «Sanok SN-1» № 093, виготовлений в 1909 році, ретро-трамвай «Gotha T59E» № 002 (1960 року виготовлення), відновлений силами ЛКП «Львівелектротранс» та громадських активістів, а також трамвайний вагон «Tatra KT4SU» № 1053, який цього року пройшов капітально-відновлювальний ремонт у трамвайному депо.

«Парад трамваїв» розпочнеться 24 серпня о 11:00 год. у трамвайному депо №1, що на вулиці Городоцькій, 185. Святкове «трамвайне дефіле» пройде вулицями Городоцькою, Степана Бандери, Коперника, Дорошенка, площею Ринок, вулицями Руською, Підвальною, Івана Франка, Свєнціцького і завершиться на площі Соборній (кінцева зупинка трамвайного маршруту №3). Усі охочі зможуть стати пасажирами трамваїв, які будуть брати участь у параді. Із 10:50 до 11:00 трамваї очікуватимуть на своїх пасажирів на виїзді із трамвайного депо.

З 12:00 до 15:00 год. на площі Соборній (кінцева зупинка трамвайного маршруту №3) львів`яни та гості міста зможуть оглянути історичні і сучасні трамваї в рамках виставки «Львівський трамвай – із минулого у майбутнє», по закінченню якої розпочнеться пізнавальна екскурсія «Шляхом першого електричного трамвая Львова», яка пройде вулицями Івана Франка, Свєнціцького, Підвальною, Руською, площею Ринок, вулицями Дорошенка, Коперника, Степана Бандери та Чернівецькою. Закінчиться вона біля головного залізничного вокзалу. Під час екскурсії пасажирам розкажуть про історію львівського трамвая та плани його розвитку.