21 травня у Львові вдруге відзначатимуть День Кельнера. В цей день ресторатори особисто долучаться до обслуговування клієнтів своїх закладів. Цього року святкування Дня Кельнера буде масштабнішим. Крім представників ресторанного господарства вже приєдналась частина львівських клубів, в яких відбудуться "Kelner-party". Захід проходить за підтримки Львівської міської ради.

Другий рік поспіль у Львові проводитиметься святкування Дня Кельнера. Як і минулоріч, цього року частина власників та керівників закладів ресторанного господарства в цей день на декілька годин – з 16:00 до 19:00 год. – стануть кельнерами. Вони одягнуть форму кельнерів і обслуговуватимуть відвідувачів.

Як розповів ресторатор Вардкес Арзуманян, він також доєднається до акції, а всі виручені кошти будуть відправлені на лікування онкохворих дітей.

«Метою даного заходу є відзначення працівників сфери ресторанного бізнесу за їх важливу нелегку працю, підвищення престижу професій та якості обслуговування в закладах ресторанного господарства міста», - зазначила керівник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.

Цьогоріч до акції приєднались нічні клуби Львова. Вони оголосять День кельнера у своїх закладах та організують вечірки. 21 травня з 23:00 год. в нічних клубах Львова відбудуться "Kelner-party" .

Загалом цілий день пройде під гаслом «Подаруй кельнеру квітку». «Сьогодні, коли туризм та сфера обслуговування стають домінантами в житті нашого міста, професія кельнера заслуговує на відзначення та повагу. Адже це люди, що зустрічають гостей міста, дарують туристам і мешканцям якісне обслуговування і гарний настрій, а отже їх праця є своєрідною візитною карткою міста», - додала керівник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.

Заплановано відзначення найкращих кельнерів міста листами і подяками міського голови Львова та грамотами директора департаменту економічної політики міськради. День Кельнера відзначатимуть щорічно.