Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Пікетувальники тримали у руках плакати із написами «Прокурора на нари», «Гураль – ворог Майдану» та «Прокурор «в законі» вор». Вони вимагали, щоб Володимир Гураль вийшов до людей і сказав, коли піде у відставку. Під стіни прокуратури активісти на тачці привезли два мішки із екскрементами. На цьому транспорті пікетувальники збиралися вивезти прокурора «на смітник історії».

До пікетувальників вийшов в.о. начальника одного із управлінь Олег Квятковський і повідомив, що Володимира Гураля немає на місці, однак ініціативну групу в прокуратурі готові прийняти. Порадившись, активісти вирішили, що чекатимуть на прокурора під стінами будинку.

Вимогу відставки Гураля учасники акції пояснили тим, що «він не склався професійно».

«За весь час перебування Гураля на посаді керівника обласної прокуратури він нічого не виконав, нічим не здивував, нічого не зробив з того, що від нього очікувала громада. Тобто чисто професійно він не склався. Крім того, є аванс недовіри, який був із першого дня, коли його не впускали у прокуратуру. І з того часу не сталось нічого, що мало б змінити думку громади», – пояснив юрист ГО «Білі горвати» Максим Самотій.

Він додав, що людям не подобається те, що під час Майдану Володимир Гураль був першим заступником начальника управління по нагляду за кримінальними справами.

«Тобто фактично все, що відбувалося на Майдані, було під безпосереднім контролем та моніторингом Гураля. Про нього склалася недобра слава: люди у Львові знають, що він «десятка», тобто плата за спілкування із ним – десять тисяч доларів. Однак мова зараз не йде про якісь конкретні факти – нехай ними займається прокуратура. Ми, представники громадськості, прийшли сюди, щоб висловити недовіру та осуд», – сказав Максим Самотій.

Як писав «Вголос», активісти почали вимагати відставки Володимира Гураля відразу після його призначення на посаду, оскільки він не пройшов люстрацію.

Кілька разів відбувалися пікети, однак прокурора не було на місці.