Люди хочуть справедливого розслідування кримінальних проваджень проти активістів, притягнути до відповідальності винних у злочинах Майдану та нищенні малого та середнього бізнесу в Україні, що призводить до зубожіння нашого народу!

Початок о 10.00 год. під стінами Прокуратури Львівської області (проспект Шевченка, 17-19).
Згодом організованою колоною учасники акції протесту попрямують до ГУ НП у Львівській області (площа Генерала Григоренка, 3)
третя локація – Львівська обласна держадміністрація(вул. В. Винниченка, 18).
Керівнику кожній із держструктур передадуть лист-звернення з вимогами до вищого керівництва – Генеральній прокуратурі України, МВС та Президенту України відповідно!

Як постійне нагадування про вимоги перед кожною держбудівлею учасники пікету встановлять своєрідний пам’ятний знак із символів Революції Гідності (бруківка, каски та палки)! Якщо не буде відповідної реакції та у разі невиконання вимог розпочнеться безстрокова всеукраїнська акція протесту!

Закликаємо кожного патріота України долучитись до аполітичної акції протесту – об’єднуємось не під політичними чи ідеологічними знаменами, а під українським стягом! Обов’язковий елемент заходу – синьо-жовтий прапор чи будь-яка інша символіка Революції Гідності!

Ініціатори та учасники: ГФ «Патріот», ГО «Об’єднання добровольців», ГО «Ветеранське братерство Львівщини», ГО «Крок», ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини», ГО «БУР», ГО «Твій дім – Україна», ГО «Правий сектор у Львівській області», ГО «Ветерани Афганістану Львівської області», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «УСУ АТО», Об’єднання Профспілок Львівщини, Молодіжна Рада ОПЛ .

Деталі: Максим Каменецький, голова ГО «Українська спілка учасників АТО», або у події ФБ.