Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Основу програми фестивалю складають давні  обряди із Галичини, Гуцульщини, Полісся, Слобожанщини, Київщини, Буковини, а саме: «Прибирання короваю»,  «Скривання молодої», «Вінкоплетення», «Весільний  поїзд», «Вбирання молодої», «Обжинки».

Також, в рамках Фестивалю організують дитячу галявину, де відбудуться народні забави для найменших відвідувачів від технічної студії «Винахідник», заняття з конструювання від ТМ «Ігротеко», виготовлення панно та птахів миру для поранених, які перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі.

У програмі заходу низка майстер-класів: плетіння із соломки, ляльки –мотанки «нерозлучники», рогозоплетіння, прядіння, ткацтво. На Фестивалі будуть представлені колекції сучасного стилізованого одягу від львівських модельєрів, виставка світлин та ілюстрацій весільних строїв різних етнографічних регіонів України «Українське весільне вбрання».

Також під час  заходу львівські фотографи проводитимуть  фотосесії, кошти від яких будуть скеровані  на потреби українських військових, що перебувають у зоні АТО.