У червні цього року у Львові відбудуться великі автомобільні перегони «Leopolis Grand Prix». В програмі фестивалю автомобільні перегони «Львівським трикутником» та відновлення історичних рівнинних перегонів поза Львовом, чимало різноманітних акцій: виставки-презентації класичних автомобілів, ретро-парад центральними вулицями міста, покази спеціалізованих колекцій мод на автомобільну тематику. Планується поновлення пам’ятної дошки на місці старту історичних Львівських перегонів та офіційне погашення пам’ятної поштової марки і конверта.

Окрім шоу-перегонів на класичних автомобілях, в Програмі змагання в національному класі автомобілів: власники антикварних українських «Запорожців ЗАЗ-965», запрошені з різних куточків України та закордону, змагатимуться за Кубок 5-разового Чемпіона України з авторалі – Василя Ростоцького. Спеціальні нагороди передбачено для жінок-автомобілістів.

«Подібного фестивалю ретро-автомобілів такого рівня в Україні ще не проводилося. Оскільки, цьогорічне проведення «Leopolіs Grand Prix» відбудеться рівно за рік до ще однієї знакової події у Львові - ЄВРО-2012, - ми звертаємося з офіційною пропозицією до Дирекції з проведення ЄВРО-2012 з кількома пропозиціями. Зокрема, пропонуємо саме 10-12 червня провести у Львові великомасштабні навчання служб, які будуть задіяні у забезпеченні правопорядку під час ЄВРО-2012 та допоміжні служби (волонтери, медслужба, підрозділи МНС, ДАІ та інші). В такий спосіб можна на практиці відпрацювати узгодження дій між різними підрозділами та набути досвіду в ситуаціях (реальних чи спеціально імітованих), що можуть виникнути під час ЄВРО-2012. Проведення великомасштабних навчань у час проведення акцій 2011 року також значно спростить завдання організаторів з дотримання безпеки відвідувачів цих фестивалів та автозмагань та слугуватиме більш вдалому їх проведенню», - розповів співорганізатор змагань Євген Кравс.