Одна з найбільших українсько-польських подій цього року відбудеться у Львові вже на початку вересня, повідомило Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, яке і заснувало «Фестиваль Партнерства».  

Учасниками фестивалю добросусідства будуть офіційні делегації польських воєводств та міст-побратимів Львова, які будуть ділитися із львівською владою досвідом розвитку громади, промоції регіонів, формування громадського простору, децентралізації. Демонструвати візуально свої успіхи та здобутки гості Львова будуть на промо-стендах на площі Ринок.

Вперше у фестивалі візьмуть участь представники польських аеропортів у Радомі (нещодавно відкрив рейс зі Львова до Польщі), а також у Жешуві, які презентуватимуть нові можливості для відвідання країн Європи та світу.

Вже 2-го вересня у внутрішньому дворику Львівської ратуші виступлять українські і польські музичні колективи: варшавський бард «Pablopavo i Ludziki»,  патріархи українського джазу «Dzyga Jazz Quintet», познанський експериментальний рок «Hoszpital», лірично-екстравагантні «ГИЧ Оркестра», люблінські інді-рокери «Mohipisian», львівські блюзмени «J & B BAND» та польські гурти «Zagan» і «SERENCZA».

Вхід на всі акції фестивалю – вільний !