«Свято «На каву до Львова» стало вже традиційним. Цьогоріч воно відбудеться вшосте. Програма святкувань розширюється. Як і в попередні роки відбудуться традиційні заходи: «Тур короля з королевою», вибори найкращої кав’ярні Львова. Однак цього року з’явились додаткові номінації. Вибиратимемо не тільки найкращу кав’ярню Львова, але й кав’ярні в таких номінаціях як «Відкриття року», «Мистецька кав’ярня», «Кава в турці», «Кава з собою», «Гостинна кав’ярня», «Кавова легенда Львова», визначатимемо кав’ярню, де готують найсмачнішу випічку, номінація називається: «…і до кави», – розповів Андрій Сидор.

За його словами, цьогоріч відвідувачі свята матимуть змогу відвідати рекордний кавовий ярмарок за всю історію Львова. Станом на сьогодні кількість учасників вже перевищила попередні роки», – додав Сидор.

Він зазначив, що новинкою стане й презентація Львівської кавової фабрики, яка функціонуватиме на площі Ринок. Відтак, всі охочі матимуть можливість подивитись як «народжується» кава, як її обсмажують та готують майстри.

«Ми навіть підготували 10 причин, чому варто відвідати свято «На каву до Львова». І одна з них та, що кожен, хто прийде на «Свято кави» неодмінно побачить каву і (щонайважливіше зможе скуштувати), яку ще ніколи не пробував і не знав як цей сорт називається», – підсумував Андрій Сидор.