6 жовтня у Львові, у «Malevich» Night Club & Concert Arena, відбудеться міжнародний турнір Ліги Real Fight Promotion, Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств - Lviv Open Cup 2019. Пряму трансляцію турніру можна буде переглянути на телеканалі «XSPORT».

В турнірі візьмуть участь бійці з різних міст України, а також з Південної Африки, Вірменії, Грузії та Румунії. Відбудеться 10 аматорських та 10 професійних поєдинків. Головною подією вечора буде бій за титул чемпіона Ліги «Real Fight Promotion», у ваговій категорії 61 кг, між чемпіоном Ліги RFP - Андрієм Хохловим (Україна, Гоща) та претендентом на титул Нареком Бахтаворяном (Вірменія).

Квитки на турнір «Lviv Open Cup 2019» можна буде купити з 1 вересня на Gastroli.ua.

Коротко про лігу Real Fight Promotion:

RFP веде свою історію вже 12 років (з 2007 року) та проводить турніри зі змішаних єдиноборств (MMA) по всій території України, Польщі та Словаччини. Зараз Ліга організувала понад 70 спортивних заходів, у яких відбулось 570 професійних та більше 60-ти напівпрофесійних боїв, і є лідером в Україні за цими показниками. Також RFP посідає 28-ме місце серед подібних організацій у світі, яких загалом налічується понад шість тисяч.