Такий масштабний захід напередодні Міжнародного дня інвалідів Львівський міський центр зайнятості організовує не вперше. Його мета-допомогти особам з особливими потребами оперативно знайти роботу, а працедавцям - у стислі терміни укомплектувати вакансії.

У цьогорічному Ярмарку вакансій візьмуть участь представники понад 20 підприємств, установ, організацій м. Львова, які запропонують пошуковцям праці майже 90 вакансій за різними професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій матимуть змогу пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також - з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м.Львова, та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.

У рамках заходу відбудуться два семінари: о 12.00 год.- для працедавців на тему: «Юридичні аспекти працевлаштування інвалідів», о 09.30 год. - для осіб з особливими потребами на тему: «Від самопізнання до самореалізації», які буде проводити Товариство «Зелений Хрест», що є активним соціальним партнером міського центру зайнятості.

Допомогти знайти роботу особам з особливими потребами - одне з основних завдань Львівського міського центру зайнятості. Упродовж 10 місяців 2010 року незважаючи на те, що для осіб з інвалідністю не завжди є достатня кількість пропозицій прийнятної роботи, міська служба зайнятості посприяла у працевлаштуванні більш ніж 50 особам, із них 3 - на новостворені додаткові робочі місця за рахунок надання дотацій працедавцям. Задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці майже 40 осіб охоплені професійним навчанням. Такі відвідувачі активно приймають участь у інформаційних семінарах, міні-ярмарках вакансій, що систематично проводяться фахівцями центру зайнятості. Для інформаційної підтримки людей обмеженими фізичними можливостями у центрі зайнятості обладнано Куток для інвалідів, де окрім інформації про послуги служби зайнятості, наявні вакансії також розміщено інформацію про інші установи, що надають послуги з вадами здоров»я. Запрошуємо усіх охочих до участі в заходах.