Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила відповідальна за всеукраїнські пластові табори Надія Митник, інформує кореспондент Вголосу.

«Це 19 таборів для дітей віком від 11 до 18 років, три табори для дітей від 6 до 11 років і чотири табори для старших пластунів від 18 років. Табори відбуватимуться у Львівській, Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Хмельницькій областях, також один табір є на Східній Україні», – розповіла Надія Митник.

За її словами, табори мають різні спеціалізації: водні, велосипедні, скельні, екологічні, етнографічні та мистецького спрямування.

Табори відбуватимуться у межах святкування 100-ліття Пласту, яке складатиметься з двох етапів. Перший, який, власне, й охоплює табори, що триватиме до 18 серпня. Другий – загальна зустріч із 18 по 24 серпня. Офіційне відкриття загальної зустрічі відбудеться 19 серпня у центрі Львова.

«До Львова з’їдуться пластуни зі всього світу: з Аргентини, Америки, Канади, Великобританії. Їхнє представлення, своєї діяльності, що вони 100 років робили, відбудеться увечері 19 серпня на Хуторівці», – розповів відповідальний за програму другого етапу святкування, Роман Кучкуда

«Загалом у Львові очікують близько 2 тисяч пластунів», – підсумувала Надія Митник.