Як повідомляє прес-служба ЛМР, свято розпочнеться відкриттям виставки дитячого малюнка «Львів – спадщина ЮНЕСКО».

Під час святкування відбудеться урочисте відкриття Музею пошти на площі Ринок, 2 у Палаці Бандінеллі, презентація монети до ювілею, спецпогашення марки, а також низка інших цікавих заходів
 

Під час урочистої академії Національний комітет України представить об’єкти з п’яти міст країни: Кам’янця-Подільського, Чернівців, Бахчисарая, Чернігова та Умані, які готують до внесення у Список ЮНЕСКО.
 

На святкування до Львова запрошені президенти Замостя, Кракова, Варшави, мери Вільнюса та Кіото, президент Українського національного комітету ІКОМОС Микола Яковина, експерт ЮНЕСКО Ганс Каспарі, директор центру світової спадщини Франческо Бандарін, президент Національного комітету ІКОМОС Польщі Кшиштоф Павловські, українські Міністри Василь Вовкун та Василь Куйбіда.
 

Нагадаємо, у грудні 1998 року в японському місті Кіото Львів отримав світове визнання, ввійшовши до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Ансамбль історичного центру Львова з Високим Замком і ансамблем собору св. Юра загальною площею близько 120га у списку під реєстраційним № 865.
 

Результатом десятирічної співпраці міста Лева та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури стало міжнародне визнання Львова, іноземні капіталовкладення у розвиток і реконструкцію архітектури, а також збільшення кількості туристів.