Сьогодні у Львові,біля приміщення УМВСУ у Львівській області, відбулась акція протесту представників Громадянської кампанії „Пора!” з вимогою звільнити студентів, затриманих 1 серпня у м. Суми.
1 серпня працівники правоохоронних органів розгромили наметовий студентський табір у м. Сумах. Усі мешканці табору були затримані правоохоронцями та вивезені до Ковпаківського райвідділу МВС України у Сумській області. Загалом затримано 17 осіб, 7 з яких – студенти з м. Суми і 10 – активісти громадянської кампанії „Пора!” з м. Києва.
„На сьогоднішній день 12 осіб перебуває в ув’язненні, і міліція не коментує причин їх затримання. Це тиск на студентів, які борються за свої права”, — відзначив сьогодні під час пікетування приміщення УМВСУ у Львівській області представник Громадянської кампанії „Пора!” п. Володимир. Щоправда назвати своє прізвище п. Володимир відмовився.
Акція протесту відбувається сьогодні у 12 обласних центрах України, за словами п. Володимира.
Кілька місяців сумські студенти виступають проти об`єднання різнопрофільних університетів міста в єдиний Сумський національний університет. На 1 серпня було заплановано піший похід протестуючих по маршруту Суми – Київ.