Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Вірячи почали ходу із вул. В. Винниченка, 22, пройшли Підвальною, пл. Митною, пл. Соборною, пл. Галицькою, пл. А. Міцкевича, пр. Свободи, вул. Гнатюка, вул. Листопадового Чину і завершили на пл. Св. Юра. 

«В цьому поході багато бракує тих, які 25 років тому з любов’ю і відвагою в серці радісно крокували бруківкою рідного Львова, з великою вірою і надією, вдивляючись у майбутнє, яке вони вже осягнули. Ми духовно і молитовно єднаємось з ними, як колись будуть єднатись з нами ті, що прийдуть після нас. Чверть століття тому ми благали Господа дарувати свободу нашій церкві і народові. Сьогодні благаємо Всевишнього за мир у всьому світі, а особливо за мир у нашій любій державі. Мир – це дар Божий. Мир є ділом справедливості і плодом любові. Досягнення миру – це також боротьба за життя. Загрозами для миру, а отже причинами війни є несправедливість, заздрість, підозрілість, гордість, помста, які лютують між людьми і народами. Війна – злочин проти життя, бо приносить зі собою страждання і смерть, горе і несправедливість. Мир повинен запанувати у людському серці, у серці кожного з нас. Шляхом до зміцнення миру є невтомна молитва про мир. Цей наш рух вперед, ця наша молитовна хода, остаточно спрямовані до Господа, до його небесного Єрусалиму. Де нас очікує Боже царство, царство свободи, справедливості, вічної радості», – зазначив Владика Венедикт.

Під час святкової молитовної ходи за дар миру та свободи для народів світу духовенство несло мощі Блаженних новомучеників УГКЦ. Хода розпочалась о 15.00 год. і тривала до 18:00.

«Сьогодні разом з нами у молитовній ході ведуть нас наші світильники віри – мощі цілителя душ, блаженного священомученика Миколая Чернецького, блаженного священомученика Йосафата Коциловського, блаженного священомученика Григорія Лакоти, блаженних преподобномучеників Лаврентії та Олімпії, покровителя мирян, блаженного мученика Володимира Прийми. Церва, скріплена присутністю Христа, паломничає в часі ідучи на зустріч Господа. Папа Лев 13 писав, що у всіх Божих битвах проти світських небезпек, які загрожували впродовж історії християнству, завдяки молитві на вервиці народ перемагав. Молимось за дар свободи нашої церкви та мир у всьому світі», – зазначив Владика Венедикт.