Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Семінар проходив з 19 по 29 липня у Центрі Миру та Возз’єднання в Більшівцях (Івано-Франківська область).

Традиційно учасниками семінару є громадянами України різних національностей: польської, єврейської, української. Проте цьогоріч на запрошення польської сторони участь у заході взяла також кримсько-татарську молодь.

Програма семінару «Ковчег» традиційно складається з кількох блоків: навчального (блок лекцій і семінарів, які проводять українські, польські та єврейські вчені), інтерактивний (диспути, «круглі столи», ворк-шопи, психологічні та інтеграційні тренінги), національно-культурні презентації та духовно-релігійна частина.

Цьогорічна програма семінару проходила під гаслом «Немає свободи без солідарності».

До участі в реалізації програми запросили професора Ярослава Грицака, професора Мирослава Мартиновича, Тараса Возняка редактора журналу «Ї», політолога д-ра Кшиштофа Гжельчика та низку інших вчених та громадських діячів з України, Польщі та Ізраїлю.

«Цьогорічний «Ковчег» відкриває нову сторінку в історії існування проекту. Майже два тижні молодь християнського, юдейського та ісламського віросповідання вчилась майстерності порозуміння, міжнаціонального діалогу і солідарності. Лейтмотивом через увесь семінар проходило гасло – інший не значить чужий», – розповів консул Яцек Жур.

У семінарі взяли участь 36 учасників.