Сьогодні з нагоди святкування Дня незалежності України відбулося урочисте засідання Львівської обласної ради IV-го скликання за участю її голови Михайла Сендака та першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Леоніда Мельника.
Посісти почесне місце в Президії ЛОР Михайло Сендак запросив колишнього представника Президента у Львівській області, екс-голову обласного виконавчого комітету ЛОР, депутата Львівської обласної ради першого демократичного скликання, професора Павла Скочія, якому 10 років тому випала честь відкривати історичне засідання обласної ради, а також депутата ЛОР першого демократичного скликання Марію Бабій, професора Степана Павлюка.
Михайло Сендак привітав депутатів з Днем незалежності, а також висловив подяку депутатам першого демократичного скликання. Він також наголосив на необхідності консолідації зусиль депутатів обласної ради для досягнення спільної мети. За його словами, робота ради блокується з Києва. Блокування роботи ради ― боротьба проти українського народу, ― вважає Михайло Сендак.
Але я переконаний, що Львівщина спроможна продемонструвати всій Україна єдність і порозуміння, особливо напередодні президентських виборів, ― зауважив голова обласної ради.
Зрушення на позитивне в соціальній та економічній сферах є свідченням реальної незалежності України, ― наголосив у своєму виступі Леонід Мельник. Він також звернув увагу депутатів на необхідності проведення перетворень в системі влади України. Наприкінці виступу Леонід Мельник подякував депутатам за „за плідну і натхненну працю”.
Після завершення урочистого засідання Михайло Сендак і Степан Давимука поклали квіти до пам’ятника голові Львівської обласної ради першого демократичного скликання В’ячеславу Чорноволу.