Сьогодні відбулося урочисте засідання сесії Львівської міської ради з нагоди святкування 13 річниці від дня проголошення незалежності України.
Під час відкриття засідання міський голова Львова Любомир Буняк запросив посісти місце у президії голову Львівської облдержадміністрації Олександра Сендегу, голову Львівської обласної ради Михайла Сендака, голову Львівської міської ради першого демократичного скликання Івана Шпіцера, колишнього голову Львівської міської ради Василя Куйбіду.
На урочистому засіданні також були присутні представник Президента Іван Саєвич, народний депутат Михайло Косів, генеральний консул Чеської республіки Мілан Яндера, генеральний консул Російської федерації Олесандр Чуплигін, консул Республіки Польща у Львові Берта, представник Римо-католицької церкви єпископ Мар’ян Бучак, представник Української православної церкви протоієрей Богдан Білас, депутати Львівської міської ради теперішнього і деякі депутати минулих скликань, а також запрошені депутати Львівської обласної ради.
Привітав з Днем незалежності депутатів, мешканців міста Любомир Буняк. За своєю значимістю він порівняв День незалежності України із актом хрещення Київської Русі.
„Ми вже можемо сказати „Україна відбулася повноцінно і безповоротно. Сьогодні Львів кращий, ніж він був декілька років тому. Хоч, може, наш бюджет не здатний задовольнити наших потреб, але ми дивимося у наше майбутнє з оптимізмом”, ― зазначив Любомир Буняк.
Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак у привітальному слові наголосив на необхідності, особливо напередодні виборів Президента України, суспільної єдності та злагоди.
„Міські депутати Львова, попри чітку приналежність до протилежних політичних течій, демонструють відданість інтересам громади, працюють в рамках закону України "Про місцеве самоврядування". Без жалю говорю, що багатьом депутатам обласної ради треба повчитись у своїх колег з депутатського корпусу Львівської міської ради. Хотів би також, щоб саме Львівщина нині продемонструвала всій Україні такий рівень взаєморозуміння, який неодноразово демонструвала в минулому”, ― зауважив Михайло Сендак.
Олександр Сендега також вважає, що потрібно єднатися і підтримувати міського голову Львова Любомира Буняка, а „не впадати в ганьбу”, особливо, якщо людина бере на себе „тягар відповідальності за міську господарку”. Свій виступ Олександр Сендега завершив словами „Будьмо єдині!”