Сьогодні у Львові відбувається всеукраїнський тур "Молодь-проти! Молодь-за!”.
В рамках акції в парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбувається концерт за участю відомих українських співаків : Ані Лорак, „Скрябін”, „Алібі”, Каріна Плай, Ірина Шинкарук та Андрій Князь.
Перед початком концертної програми молоді люди мали змогу заповнити спеціальні анкети і проголосувати за гасла, які вони підтримують. Варіанти розміщені у двох колонках під загальними назвами „за що” і „проти чого” виступає молодь.
В першій колонці „молодь проти” зазначено: „проти націоналізму!”, „ проти вступу до НАТО!”, „Ні „революції троянд”, проти обмеження прав національних меншин!”, „проти присутності українських військ в Іраку!”, „проти провокацій іноземних спецслужб в Україні!”
У другій колонці „молодь за” теж свій перелік: „за патріотизм”, „за дружбу та економічний союз з Росією!”, „За стабільне суспільство!”, „За рівні можливості української та російської мов!”, „За мир в усьому світі!”, „За вільний незалежний розвиток країни”.
Окрім анкет молоді люди одягнені в майки із символікою кандидата в президенти Віктора Януковича роздавали присутнім книжки Валентина Чемериса „Загадка Віктора Януковича”.
Ще перед початком концерту на акцію також прийшли молоді люди із прапорами та стрічками, на яких була символіка іншого кандидата в президенти Віктора Ющенка. Разом з ними прийшли також представники громадської організації „Чиста Україна”, які також підтримують Віктора Ющенка.
Заступник голови Львівського обласного відділення Партії регіонів Ігор Білецький перед концертом привітав львівську молодь від імені Віктора Януковича. Цю репліку більшість молоді зустріли вигуками „ганьба”.
Ведучий концерту пояснив, що всеукраїнський тур відбувається для того, щоб напередодні президентських виборів з’ясувати погляди, думки людей та ознайомити з ними кандидатів на посаду президента. Він зазначив, що результати анкетування будуть надіслані електронною поштою всім кандидатам в президенти.
Всеукраїнський тур "Молодь - проти! Молодь - за!" розпочався 4 вересня в Сумах, а завершиться 23 жовтня. Загалом тур пройде у 30 містах України.