Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На Марш солідарності, який у Львові вирішили провести одночасно з київським, зібралось близько двох тисяч людей. Багато з них несли плакати «Je suis Volnovakha», «Я Волноваха», «Я українець. Нас вже цілий рік вбивають» та інші.

Пан Олександр іде з табличкою «Донецк – это Украина». Такою ж самою, як використовували в донецьких інтернет-спільнотах ще в березні, аби збирати людей на проукраїнські мітинги. Розповідає, що до Львова переїхав місяць тому. Сам музикант, викладав в музику в одній з донецьких шкіл. «Ми все кинули на призволяще, і поїхали. Нашу школу розбомбили, роботи нема, житла нема», – розповідає вчитель музики, старанно підбираючи українські слова. Він каже, що з радістю би залишився у Львові: «Це місто для людей культури. Ось так ідеш вулицею, і тільки б олівець і нотний папір – щоб записувати і нічого не забути, поки дійдеш додому»,  – ділиться враженнями Олександр Олексійович.

До слова, папір сьогодні роздавали на початку акції: «Люди просто писали все, щоб висловити свою позицію. Люди є і зі Львова, з Луганська, з Севастополя, і вони просто писали все, що вони думають. Оце і є механізм об’єднання, який формує націю як єдиний організм. Адже ти є українець, де би тебе не застала біда», – каже один з ініціаторів акції, керівник Львівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.  

Колона людей пройшла від пам’ятника Шевченкові до пам’ятника жертвам комуністичних репресій на пл. Шашкевича. Там провели спільну молитву за упокій тих, хто загинув за свободу України, а також помолились за здоров’я тих, хто зараз воює на Сході України.