Про це пише прес-служба ЛМР.

Цього року у марафоні зафіксували рекордну кількість учасників — 2500 бігунів з різних міст України та інших країн. Учасників з інших країн — понад 300 осіб. Участь в забігу на 21 км також взяла рекордна кількість осіб — 1288 учасників.

Маршрут головного бігового старту Західної України вже третій рік поспіль пролягає центральними вулицями міста в одне коло. Старт та фініш усіх дистанцій біля Львівської опери.

Цього року призовий фонд збільшений та складає 65 500 гривень, що майже на 16 000 гривень більше минулорічного. Нагороджували абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км.

У програмі півмарафону — три індивідуальні забіги на дистанціях: 21,0975 км, 5 км та 2 км.

Вдруге під час Львівського півмарафону відбувається Family Run. На фініші кожен учасник отримує фірмові футболки. Також традиційно відбувається дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші кожен маленький учасник отримує свою власну медаль.

У межах 3-го Львівського півмарафону також відбувся благодійний забіг на 2 км, метою якого є збір коштів на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

До слова, цього року Львівський півмарафон отримав найвищу оцінку — 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.