Цьогорічна «Французька весна» представлена в особливому контексті, адже у 2012 році виповнюється двадцять років з початку дипломатичних відносин між Францією та Україною.

На львів’ян очікує насичена программа: мистецькі проекти, презентації, театральні та циркові постановки, покази кінострічок, кулінарні майстер-класи.

Новацією цьогорічної «Французької весни» стала «премія Бальзака». Як відомо, великий французький гуманіст свого часу побував у Львові. Письменник ночував у будівлі, яка знаходилась на місці теперішнього готелю «Жорж». Відтак, аби нагадати про візит Бальзака до нашого міста та засвідчити його присутність у стінах готелю, було вирішено провести конкурс на найкращу скульптуру письменника.

У ньому взяли участь 22 студенти кафедри скульптури Львівської національної академії мистецтв. Впродовж двох місяців митці усіх курсів (від першого по шостий) творили свого Оноре. Додамо, скульптура не повинна була перевищувати 80 сантиметрів.

Ім’я переможця озвучили вчора під час відкриття фестивалю, ним став Володимир Семків. Скульптура Володимира відтепер прикрашатиме хол готелю Жорж. Сам хлопець про роботу над витвором розповідає: «У скульптурі дуже важливо передати перехід динаміки від внутрішнього до зовнішнього. Внутрішнє наповнення, чи не найважливіший аспект. Коли я працював над скульптурою, мій викладач задав питання: « Що для тебе означає Бальзак? Бальзак це ж напів-бог, це ж вибух, зліпи вибух! Я так і намагався зробити. Бальзак – це камінь, це монумент, навіть на золотих подушках, на які його тепер положили, він залишається монументом і каменем, який в цей час був знаковою фігурою в історії розвитку Франції».

Хлопець зазначив, що перемога стала для нього абсолютно неочікуваною. Премія є еквівалентом квитків до Парижа туди й назад.

Також у межах події до Львова прибула делегація кухарів із французького міста Перпіньян. З досвідченими шеф-кухарями приїхали шестеро студентів-кулінарів, які проведуть 3 місяці в Україні. Вони навчатимуться у Львівському ліцеї харчових технологій та промисловості, українські ж студенти натомість вчитимуться у Франції. 

Ініціатива такої співпраці належить Женіні Леспо, яка впродовж року доводила у Франції, що Україна цікава для співпраці і шукала підтримки для реалізації проекту обміну для молодих кулінарів.    

Під час відкриття гості мали можливість скуштувати страви, які приготували французькі майстри.