Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Участь у цьому заході взяв депутат обласної ради, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик.

Від імені голови Львівської обласної ради Петра Колодія Ярослав Качмарик передав вітання громаді Львівської області з нагоди відкриття пам’ятника провідникові УВО-ОУН. Він зазначив, що саме ж місце, де відкрили пам’ятник Юліанові Головінському, є дуже символічним. Адже поруч розташовуються церква та школа, а це означає, що сюди завжди приходитимуть люди, зокрема, молодь, аби вшанувати пам’ять Головінського.

«Нині відкриваємо у Львові пам’ятник людині, яка своє життя присвятила служінню Україні та її народові. Сподіваюся, що велика любов до нашої країни, яскраві та відважні подвиги Юліана Головінського для сучасної молоді стануть справжнім натхненням і прикладом для наслідування, а також допоможуть плекати нових героїв, які будуть готові до боротьби за Українську державу.

Останнім часом у Львові було відкрито багато пам’ятників, серед яких – пам’ятник Степанові Бандері. Також відкрито Музей національно-визвольної боротьби. Також вірю, що у нашому місті обов’язково будуть пам’ятники Андреєві Шептицькому та Романові Шухевичу. Але, що найголовніше, то у Львові є люди, які пам’ятають історію України та вчаться на ній», – сказав він.