Про це повідомив керівник Інституту Громадського Лідерства Ігор Губіліт на прес-конференції сьогодні.

За словами Ігоря Губіліта, освітня програма „Золоті Роки” орієнтована на людей пенсійного віку, програма є соціально-адаптованою та створеною з метою залучення людей літнього віку до активного життя, навчання, спілкування та відпочинку.

Як розповіла керівник програми Людмила Гришко, освітня програма „Золоті Роки” дає можливість оволодіти новими знаннями за допомогою різноманітних навчальних дисциплін – етикет, юридична консультація, вивчення комп’ютера, конфліктологія, лідерство, краєзнавство, англійська мова, психологія та ін.. на вибір, а після закінчення курсів тривалістю 3 місяці, випускники отримають дипломи.

Ігор Губіліт додав, що програма діє на громадських засадах і, хоч до неї залучені найкращі викладачі та тренери Львова, всі працюють без зарплати. Проте, як сказав Ігор Губіліт, навчання платне і коштуватиме 80 гривень на місяць.

„Це наш принцип, ми завжди беремо хоча б символічну платню, оскільки вважаємо, що, якщо людина щось віддала, то матиме бажання і щось взяти. Та й потрібно покривати видатки на організацію навчання”, – сказав керівник ІГЛ.

Також Ігор Губіліт додав, що організатори програми два рази подавалися на конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради, проте фінансування не отримали.