Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Висловити свої привітання прийшли учні художника, друзі, колеги, представники духовенства та влади. Цікаво, що на заході Андрій Бокотей разом зі представником Китайської Народної Республіки,  нагородили премією молодих митців. У конкурсі взяли участь 28 художників скла, переможцями стали: Кирило Білан, Руслан Лучко та Андрій Чижів. За словами пана Ю Яу Мі, у жовтні цього року в Китаї обіцяють побудувати музей скла площею 3 тисячі м.кв. Переможці премії Андрія Бокотея зможуть його відвідати та познайомитися з відомими митцями-художниками скла з усього світу.

«Андрій Бокотей зробив величезний вклад у розвиток мистецтва скла не лише в Україні, але й в усьому світі. Ця людина має вже всі нагороди нашої академії, тож я хочу побажати йому лише міцного здоров’я та натхнення творити нові шедеври. Ми щасливі, що Україна має такого велета мистецтва», - зазначив президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін.

Відомо, що Андрій Бокотей був учасником численних персональних та групових виставок в Україні, Китаї, США, Франції, Бельгії, Ізраїлі, Польщі, Литві, Естонії, Угорщині, Голландії, Фінляндії та Норвегії. Він також є лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка та багатьох інших нагород.