Експонатами стали листівки видавництв пластової діаспори, посібники, співаники, підручні книжечки, довідники, періодика.

Серед експонатів найбільше представлені листівки з ілюстраціями відомого художника, пластуна сеньйора Едварда Козака. Найбільша з його серій присвячена 50-річчю УСС. В ній переважають малюнки – інтерпретації стрілецьких пісень. Е.Козак є також автором альбому карикатур на тему українського села та інших оригінальних робіт.

Також є поштівки з роботами Захарясевич-Липи, Андрусіва, Наумко, Сміх-Шатківського, Мироша, Їжакевича, Кучмака, та інших. На листівках ми бачимо Різдвяні, Великодні мотиви, зимові краєвиди, ікони, графіку на весняну тематику.

Крім листівок, які пластуни отримали з діаспори, на виставці представлені картки зі збірки відомого колекціонера Ярослава Лемика.
«Ця подія є унікальною, адже відбувається вперше в Україні. Та це чудовий перший крок для подальших масштабніших презентацій пластової історії в рік 100-ліття організації», - каже організатор виставки Софія Данилиха.

Експозиція діятиме до 16-го березня.