Як інформують організатори, уже зараз в центрі Львова можна скуштувати фестивальну каву та «відправити свою першу кавову листівку у будь-яку точку планети». Таким чином розпочав свою роботу рекордний Кавовий ярмарок, на якому буде представлено каву зі всього світу.

Розпочнеться святкування о 17:00 з пригощання 43 кілограмовим кавовим тортом. Кожен охочий зможе поласувати ексклюзивним тортом, який спекла кав’ярня «Лігумінка» за особливим рецептом спеціально до свята.

Свято готує для кавових гурманів ексклюзивну кавову суміш з особливих сортів кави, яку будуть обсмажувати для Вас просто перед покупкою!

Новинкою на VI Міському святі «На каву до Львова» стане облаштована на площі Ринок Кавова пошта «Зі Львова з любов’ю». Усі охочі, скориставшись послугами кавових поштарів, зможуть відправити творчу art-листівку у будь-яку країну.

Вражаючою буде і шоу-програма кавового фестивалю: драйвова музика, інтерактивна інсталяція театру «Wagabunda», ІІ Західноукраїнський Чемпіонат баріста, шоу на гігантських барабанах від театру «Makata, кавові вечірки в клубах «Picasso», «Metro» та ніч кави у клубі «Rafinad» і це все лише під час VI Міського свята «На каву до Львова».

А також, протягом дня, у спеціальному павільйоні на площі Ринок проходитиме півфінал ІI Західноукраїнського Чемпіонату Баріста. На чемпіонаті змагаються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі. Головний приз чемпіонату - поїздка до Києва на національний Український Чемпіонат Баріста. Участь в півфіналі чемпіонату беруть 15 баріста.

Фото Йосипа Марухняка