6 липня у Всесвітній день Поцілунків у Львові відкриється Школа Поцілунків, де закохані матимуть змогу вдосконалити мистецтво поцілунку, а також отримати знання із теорії та історії поцілунків.

«Львів насправді дуже романтичне місто. Його гіркувато-закоханий аромат кав`ярень, його вузенькі вулички та прекрасні панянки – все це спонукає до відкриття такого незвичайного закладу як Школа Поцілунків, - розповідає співорганізатор Школи Андрій Кіт, - Ми вже звикли святкувати західне свято День Всіх Закоханих. Хоча в лютому – це не дуже зручно, хоча й не менш романтично. Чому б закоханим не подарувати ще одну прекрасну нагоду для зізнань у коханні, для поцілунків та позитивних емоцій? А власне це і є основною метою Школи Поцілунків».

Перше заняття відбудеться просто неба на Високому Замку, де всі охочі матимуть змогу подарувати своїм коханим палкі поцілунки, а також отримати поради досвідчених викладачів Школи.

У Школі поцілунків викладатимуть такі дисципліни як мистецтво поцілунку, теорія кохання, поезія у коханні, таємниці поцілунків, історія поцілунку. Також заплановані практичні заняття та іспити.

Щодо плану занять, то він наразі розробляється в залежності від побажань учнів.

Детальніша інформація для учасників та партнерів Школи на сайті kiss.narechena.lviv.ua.

Організатором Школи Поцілунків у Львові виступив Інтернет-Портал «Наречена» narechena.lviv.ua.