Про це повідомила Львівська торгово-промислова палата.

Це третє представництво регіону на Сході. Два вже працюють: у Калінінграді та у Ризі.

Відкриття буде поєднано з відкриттям стенду «Економічний Потенціал Малопольщі», метою якого є наближення цього регіону українцям.

 Урочиста інавгурація представництва відбудеться о 10.00 у приміщенні Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк, 14). А о 14.00 відбудеться відкриття стенду «Економічний Потенціал Малопольщі» у пасажі «Європа» торгового центру «Південний» (вул.Щирецька, 36).

творення мережі економічних представництв стало можливим завдяки реалізації проекту Business in Malopolska – Partnership Network. Цей проект, реалізований Малопольською Агенцією Регіонального Розвитку і Малопольським Воєводством, отримав дофінансування у розмірі понад 1,5 млрд. злотих з Малопольської Регіональної Операційної Програми – дія 8.2 «Розбудова позиції Малопольщі у європейських мережах співпраці». Її реалізація триватиме до ІІ половини 2015 року.

Практичною метою проекту є забезпечення постійного обміну даними між інституціями оточення бізнесу і фірмами, спрощення безпосереднього доступу до контактів з підприємцями і довготривале утримування міжнародних торгових взаємовідносин. Представництва Малопольщі – це, перш за все, забезпечення інформацією на тему локальних ринків, пошук економічних партнерів, зріст довіри в мережі торгівельних контактів між підприємцями з регіонів, що беруть участь у  проекті.

У ході реалізації проекту передбачено взаємні візити у регіонах, публікації, що стосуються умов ведення господарчої діяльності у Польщі та на Україні.