Про це інформує власкор «Вголосу».

Як зазначили на підприємстві, цей проект допоможе прилаштувати більше безпритульних собак та котів, що потрапляють сюди з вулиць.

На побудову приміщення для адопції із міського бюджету Львова було передбачено 1,3 млн гривень. Сама будівля складатиметься із декількох кімнат. Одна з них – приймальня, де відвідувачі за допомогою фото- та відеоматеріалів зможуть познайомитися не лише із «мешканцями» ЛКП «Лев», але й утриманцями з інших притулків для тварин, а також матимуть можливість обрати собі домашнього улюбленця.

«Це буде приміщення європейського зразка. Ми брали найкращі європейські та американські практики. Старалися це все перенести на наші львівські реалії.

Зараз в адопцію йдуть тварини з інших міст, їх забирають, навіть з Києва. Бо Львів – перший по усіх рейтингах роботи із безпритульними тваринами. Ми сподіваємося, що цей центр збільшить процент адопції і на вулицях Львова не буде безпритульних тварин», - розповів розробник систем «Animal-id.info» Віктор Копач.

Усіх тварин, які після вилову потрапляють до ЛКП «Лев», спочатку відправляють на карантин, де їх обстежують на наявність різних хвороб. Після огляду їх стерилізують і розміщують у спеціальних вольєрах.

При ЛКП «Лев» працює перша комунальна ветеринарна клініка, яка може своїми стандартами позмагатися із найкращими приватними ветклініками. Тут є кабінет терапії, рентген кабінет, операційна, лабораторія. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.

До слова, усі приміщення обладнані відеокамерами, тому кожен на сайті закладу в режимі «он-лайн» може спостерігати за роботою ЛКП.  Комунальна клініка надає послуги і для домашніх тварин.

Завдяки новим програмам і технологіям на сайті одразу з’являється інформація щодо виловлених собак та котів.

Також на підприємстві планують збільшити час перебування тварин із 10 до 15 днів для того, щоб встигнути знайти для них нові родини.

З початку 2017-го через ЛКП «Лев» пройшло 275 тварин (серед них – 90 котів), 70 тварин вдалося прилаштувати у нові родини. За 2016-й рік через підприємство пройшло загалом 1238 тварин.

 

«Вголос»