Про це Вголосу повідомили організатори заходу.

Зокрема, в парку ім. Богдана Хмельницького з 14:00 до 16:00 відбудеться демонстрація вправ Фалунь Дафа під спокійну музику.

Охочі зможуть навчитися цим вправам прямо на місці, а також взяти участь у майстер-класі з виготовлення квітів лотосу з паперу.

Міжнародний день Фалунь Дафа — широко відзначають по всьому світі більше ніж 100 мільйонів чоловік. Рівно 21 рік тому 13 травня майстер Лі Хунчжи вперше публічно почав навчати духовній практиці Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) у своєму рідному місті Чанчунь на північному сході Китаю. З того часу цією практикою почало займатися близько 100 мільйонів китайців.

Фалунь Дафа включає 5 комплексів вправ, а також вчення, засноване на принципі «Істина-Доброта-Терпіння». Практика не має зв'язку з релігією, комерцією або політикою.

У середині 90-х років минулого сторіччя Фалуньгун поширився за межі Китаю, завоювавши прихильність мільйонів чоловік по всьому світі. На сьогодні цією практикою займаються в більш ніж 100 країнах світу, включаючи автономні регіони КНР такі як Гонконг і Макао.

Однак, незважаючи на широке розповсюдження Фалунь Дафа в світі, в Китаї з 1999 року ця практика пригнічується комуністичною партією через те, що кількість прихильників вчення набагато перевищила кількість членів компартії Китаю.

У 2001 році Лі Хунчжи був номінований на премію Сахарова «За свободу думки». У 2000 і 2001 роках його двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру. У 2007 році Майстер Лі був включений до рейтингу 100 найбільш геніальних людей сучасності. У 2009 році він став номінантом премії «Духовний лідер-2009» Азіатсько-Тихоокеанського фонду захисту прав людини. Майстер Лі є почесним громадянином багатьох міст Європи, США, Канади та Австралії.