Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Зокрема, відбулося покладання квітів до могил видатних діячів ЗУНР на Личаківському кладовищі.

У заходах взяли участь голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Львівської обласної ради Юрій Зірченко, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник, представники Львівської міської ради, представники ветеранських громадських організацій.

Представники влади та громадськості поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі, поклали квіти та запалили лампадки до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта Січових Стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника “Пласту” Олександра Тисовського та воїна УГА Северина Левицького.

Також учасники заходів поклали квіти до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича, поклали квіти та запалили лампадки на могилах воїнів, загиблих під час АТО.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій наголосив на надзвичайній важливості події 1 листопада 1918 року в історії Української держави. Петро Колодій сказав: «Відзначаючи цю подію, ми повертаємося на початок ХХ століття. Це важка історія ХХ століття, історія становлення нашої державності. На жаль, впродовж років Незалежності України ми неналежним чином вшановували наших героїв, неналежно вивчали нашу історію. Маємо велику надію, що в нашій державі зараз усе зміниться. Діти вивчатимуть справжню історію України. Ми будемо виховувати майбутні покоління, наших дітей на подвигах справжніх героїв українського народу».