Вчора, 8 травня, у Львові відзначили День міста.
Свято розпочалось урочистим відкриттям Дня міста за участю Львівської міської та обласної влади
Отець Львівської Покровської церкви Андрій закликав присутніх дбати про своє місто не лише на свята, але й в будні, адже, за його словами, "місто без людей це кам'яні мури". Він також благословив міську владу і побажав їй "розуму та мудрості" у роботі.
Перший заступник голови Львівської ОДА Мирослав Сеник у своїй промові зазначив, що місто Лева велике не тільки своїми роками, але й великими людьми, які жили і творили тут. За його словами львів'яни повинні гордитися своїм містом, зберегти і огранити його красу.
Перший заступник голови Львівської ОДА Василь Кравців зауважив, що Львів дає іншим містам приклад любові до українській держави. Він також побажав львів'янам щастя, миру і процвітання.
Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак наголосив на вкладі Львова і львів'ян у перемогу "помаранчевої революції".
У Парку ім. І.Франка протягом дня тривали виступи дитячих колективів Львова, вуличний пленер , дитяче орігамі (запуск орігамі в небо), нагородження переможців конкурсу перекладачів, вистава на ходулях у виконанні Львівського духовного театру "Воскресіння"
На Площі Ринок відбувався фестиваль національних товариств м. Львова "Галицькі фестини", у якому взяли участь: угорська, грецька, єврейська, азербайджанська, литовська, німецька, білоруська, татарська, польська, грузинська, вірменська громади міст.
На Площі А.Міцкевича до пізнього вечора відбувався тематичний історико-культурний майданчик "Львівське Ретро".
На стадіоні "Україна" відбулася виставка екзотичних автомобілів біля стадіону, а на стадіоні -автотехшоу за участю групи каскадерів
Поза цим у більшості культурних закладів Львова відбувалися виставки, концерти.
8 травня Львів відзначив 749 років з дня свого заснування.