Про це передає кореспондент «Вголосу».

«Після революції Гідності український народ показав, що обрав європейський вектор розвитку, обрав свободу. Приємно, що однією з перших структур в Україні, яка зазнала реформувань, стали правоохоронні органи, - зазначив начальник Головного управління національної поліції у Львівській області Валерій Середа. - Сьогодні ми маємо Національну поліцію – нелегке її становлення, тому що держава перебуває у стані війни, є багато ворогів – як зовнішніх, так і внутрішніх. Та попри все ми рухаємось вперед. Багато критики лунає в наш бік, але ми вчимося захищати наших громадян. Багато ще доведеться докласти зусиль для того, аби Національна поліція стала повноцінним європейським правоохоронним органом».

За його словами, за час війни на сході України 1800 працівників поліції Львівщини взяли участь у бойових діях, 4 з них – загинуло.

Також під час урочистостей поліцейські Львівщини отримали нагороди від Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та Президента. Зокрема, за зразкове виконання обов'язків нагородили сержантів та полковників поліції почесними грамотами. А один зі старших сержантів поліції отримав відзнаку Президента України «За участь у  Антитерористичній операції».

 

«Вголос»