Сьогодні, 30 грудня, перед благодійною виставою у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, медичним працівникам Львівщини вручили подяки за високий професіоналізм та сумлінну працю в наданні допомоги хворим на коронавірус.
Про це у Фейсбук повідомила Громадська рада при Львівській ОДА.
Відзначив медиків голова облдержадміністрації Максим Козицький спільно з керуючим справами обласною радою Валентином Харловим, головою Громадської ради при Львівській ОДА Андрієм Болюбашем та головою українського лікарського товариства у м. Львові Олегом Дудою.
«Завдяки медпрацівникам, завдяки їх рукам і добрим серцям ми можемо допомагати людям. Дякую Вам за вашу жертовну, важку працю. За те, що Ви щодня, щохвилини, жертвуючи часом своїх дітей і близьких, рятуєте людські життя. Тому ми разом із Громадською радою, лікарським товариством та обласною радою хочемо побажати Вам гарного наступного року, душевних свят, здійснення бажань, залишатися здоровим Вам і Вашим родинам. Тепла Вам!», - побажав Максим Козицький.
«Слова зайві. Наші лікарі – наші герої. Це ангели, які кожної хвилини, кожної секунди рятують наших дітей, наших мам і татів, наших бабусь і дідусів. Тому сьогодні, у часи пандемії, наш порятунок – це ціна вашого здоров’я і життя. Я хочу від імені громадського середовища, з великою шаною, з великою вдячністю, вклонитися перед кожним лікарем, перед кожною медсестрею і медбратом. Завдяки Вам ми маємо можливість жити, боронити і створювати нашу країну. Дякую Вам!», - зазначив Андрій Болюбаш.
«Шановні наші медики, сьогодні ви тримаєте наш другий фронт – протидію Covid-19. Дуже багато наших братів і сестер, які надають допомогу захворіли, на жаль, багатьох ми втратили. Ми разом з Вами вшановуємо їхні імена, ми їх всі знаємо і пам’ятаємо. Сподіваємося скоро ковід закінчиться і ми повернемося до звичної роботи. Честь Вам і хвала!», - додав Олег Дуда.
📌Список лікарів, яких нагороджено подякою Львівської облдержадміністрації:
1. КНП ЛОР «ОХМАТДИТ» – директор Бурда Олександра Йосифівна.
Мальська Адріана Андріївна – лікар-педіатр
Фуртак Зоряна Миколаївна – лікар,завідувач ковідної зони.
Апончук Марія Володимирівна - медсестра ковід.зони.
2.КНП ЛОР «ЦЛЗ» - директор Рак Любомир.
Багрило Наталія Павлівна – завідувач пульмонологічного відділення
Вольницька Христина Ігорівна – лікар, 1 пульмонологія відділення
Мельничук Віра Василівна – лікар 2 пульмонологічного відділення.
3. КНП ЛОР «ЛОІКЛ» - директор Федоренко Сергій Мирославович.
Лань Леся Зиновіївна – заступник директора з медсестринства.
Прикуда Наталія Михайлівна – лікар-інфекціоніст.
Кармазіна Галина Миколаївна – завідувач відділення.
4. КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи» генеральний директор Прикупенко Максим Васильович.
Грисьо Ірина Ігорівна – лікар завідувач відділенням неврології
Левінська Світлана Ігорівна – завідувачка ІІ терапевтичним відділенням.
Блощичак Роман Ярославович – в.о. завідувача відділенням реанімації.