Про це інформує кореспондент Вголосу.

Присутній на урочистій церемонії заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак зазначив: «Ми зараз твердо переконані у нашому прекрасному міфі про зимову Олімпіаду – 2022. Але сподіваємося, що ці міфи згодом стануть реальністю».

Він також звернув увагу присутніх на те, що туристичний напрямок для розвитку Львівщини є одним з пріоритетних, і приносить більше прибутку, ніж шахти.

«Ми хочемо, щоб наш край став туристичною Меккою, тому ми і далі будемо підтримувати туристичну галузь», - пообіцяв П’ятак.

Передати досвід роботи з туристами приїхали на захід і представники з Канади. Вони вчили «конвертувати творчий продукт галузі у технологію, а міфи – у туристичні продукти».

Вейн Роберт співвласник консалтингової компанії з Вінніпегу поділився враженнями: «Львів має великий потенціал та конкурентну перевагу над Вінніпегом. Наприклад, на Google Earth фотографій вашого міста набагато більше, аніж нашого. Їдучи сюди, людина відразу може побачити більше та дізнатись про місто більше». 

Також заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак вручив нагороди Львівської обласної ради кращим працівникам туристичної галузі Львівщини.

Отож, з нагоди Всесвітнього Дня туризму нагородою Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» відзначені колектив ТзОВ Центр «Мандри-Плюс»; колектив музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

Грамотами Львівської обласної ради нагороджені голова правління ПАТ Туристична фірма «Львів ­– Супутник» Лариса Малех; заступник головного лікаря з маркетингу та реалізації путівок санаторно-курортного комплексу «Моршинкурорт» Микола Фурманюк; менеджер відділу прийому та екскурсійного обслуговування туристів ТзОВ «Львівське регіональне підприємство з туризму «Галінтур» Євген Марців; президент туристичного клубу «Манівці», керівник секції спортивного туризму при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини Тарас Білошицький.