Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції, інформує кореспондент «Вголосу».

«Перше, що викликає труднощі у вашій з нами комунікації – це розголошення пунктів державної таємниці. Що це означає? Це дислокація військових частин, це прізвища командирів, це кількість особового складу, якість озброєння військовою технікою, номера цієї техніки. Ми намагаємося виїжджати із журналістами на зйомки, але постійно, не зважаючи на те, що ми попереджаємо про певні умови, про те, що дещо не можна зараз знімати, але вже ж в сюжетах та матеріалах проскакують такі дані», – каже Скоростецький.

Разом з тим, він застеріг від постів у соціальних мережах та ЗМІ інформації про переміщення військових підрозділів.

«Зараз є соціальні мережі, де постійно викладають ролики, де кудись направляється військова колона, там вказуються номерні знаки, кількість військової техніки. По цьому можна визначити приналежність до тої чи іншої військової частини»,– наголосив Скоростецький.

Разом з тим, він зробив зауваження стосовно висвітлення теми кількості вбитих та поранених українських військових на сході, виведення зі строю озброєння та військової техніки.

«Знаєте, через подання цих даних ворог може знати про успіх чи невдачу своїх дій. Вони також є аналітиками, які можуть спів ставити ці цифри і далі обґрунтувати», – додав Скоростецький.