У Львові працює служба допомоги при переохолодженні при Львівському міському соціальному центрі за адресою вул. Кирилівська, 3а, тел. 2331049.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить мешканців зважати на несприятливі погодні умови та бути обережними на вулицях міста. При можливості утримуватися від поїздок, водіїв транспортних засобів просять обирати помірну швидкість та не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Медики застерігають, що такі погодні умови є надзвичайно сприятливі для травмування під час падіння на слизьких дорогах. Дві третини травм при падінні отримують люди віком після 60 років, тому людям похилого віку, якщо є потреба вийти з дому, краще взяти палицю з гумовим наконечником або шипом.

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради попереджає мешканців: якщо ви впали і через деякий час відчули біль у голові, нудоту, біль у суглобах, утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можуть виникнути ускладнення.