За словами директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Олексія Побурка, метою проведення форуму соціальних інвестицій є налагодження партнерства між представниками неурядових, організацій, органами державної та місцевої влади, представниками бізнесу та донорськими організаціями.

«Дуже багато зараз говорять про соціальні інвестиції, тому ми порадилися і вирішили запросити до Львова тих людей, яких називають донорами, щоб насправді переконатися, що вони таки існують, що це справжні живі люди і готові реалізовувати якісь проекти. Під час форуму ми обговорюватимемо разом вирішення актуальних соціальних проблем, які існують в місті та перспективи залучення соціальних інвестицій», - додав він.

Як повідомив начальник відділу громадського партнерства ЛМР Юрій Лукашевський, у Форумі візьмуть участь понад 40 представників українських та міжнародних фондів та фундацій, які здійснюють свою діяльність на території України.

«Свою участь у Форумі вже підтвердили виконавчий директор БФ «Творчий центр Каунтерпарт», голова правління МБФ «Україна 3000», виконавчий директор МФ «Відродження»,
представники посольств Японії та Нідерландів. Учасники форуму матимуть нагоду представити власні програми та напрацювання у сфері соціального інвестування», - повідомив він.

За словами Лукашевського, під час Форуму буде презентовано 24 проекти, які були відібрані незалежним журі в рамках конкурсу «Зробимо Львів кращим».

 

Довідка
 

З 2 до 29 вересня у Львові тривав конкурс під назвою «Зробимо Львів кращим». На розгляд незалежного журі було подано 65 проектів у різних галузях. З них комісія відібрала 24. Найбільше проектів було подано у галузі соціального захисту. Конкурс відбувався за чотирма напрямками: «Молодіжні та освітні ініціативи» «Культурно-мистецькі інновації», «Посилення впливу громадянського суспільства», «Соціальний захист та охорона здоров'я», «Інфраструктурні проекти».
 

«Форум соціальних інвестицій» вперше в Україні відбувається у Львові. Це публічна ініціатива Львівської міської ради, спрямована на об'єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення проблем громади міста.
 

Форум складатиметься з двох частин «Презентація програм соціальних інвесторів» та «Ярмарок проектів». «Презентація програм соціальних інвесторів» передбачає представлення представниками бізнесу, влади та грантодавцями своїх реалізованих проектів, а також актуальних програм та пріоритетів на 2009 рік. Натомість у рамках «Ярмарку проектів» неурядові організації Львова матимуть змогу показати гостям форуму свій потенціал, бачення та розуміння соціальних проблем нашого міста і, звичайно, шляхів їх розв'язання.