Нещодавно на Львівщині врятували ще одне лисеня. Про це на сторінці в соціальних мережах повідомив співзасновник "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський.

Чоловік розповів, що тварина мала потрапити на притравочну станцію, на якій проводять навчання мисливських собак.

Під час таких навчань до собак випускають диких тварин – кабанів, лисиць, борсуків, вовків та ведмедів. Собаки їх сильно калічать. Після лікування ран нещасних тварин знову випускають для притравки.

Лисеня вдалося врятувати завдяки небайдужим людям. Tetiana Ivashko на сторінці в Facebook додала, що Жанна та Влад Чайки викупили тварину та передали її в "Домівку врятованих тварин". Лисиця продавалася на OLX за 1 тисячу гривень.

Нагадаємо, що небайдужі люди врятували біля Львова трьох лисенят. Усіх тварин знайшли в різних локаціях. Двох із тварин привезли з важкими отруєннями. Лисиці були знесилені, оскільки перебували на полях, які фермери обробили хімікатами. Інше лисеня вдалося забрати із Привокзального ринку в місті. Тварину тримав вантажник у коробці на складі.

На зображенні може бути: собака та текст «продам лисеня, самку!: 1000г... 000 г... m.olx.ua 50 цей автор поки не отримав жодного вi̇дгуку. станьте першим, хто оцнить його! 06 червня 2021 p. продам лисеня, самку! 1 000 грн.»

Читайте більше новин ІА Вголос: