Заходи розпочалися з Богослужіння у військовому храмі Архистратига Михаїла на території Львівського полку Національної гвардії України, інформує група інформації і комунікації Західного територіального управління.

На Личаківському цвинтарі, де поховано генерал-майора Сергія Кульчицького, рідні та товариші по службі помолилися за упокій загиблого та поклали квіти до його могили.

На церемонії вшанування пам’яті Героя України були присутні начальник Західного територіального управління Національної гвардії України, полковник Володимир Гордійчук, перший заступник начальника Західного територіального управління – начальник штабу, полковник Олег Сахон, начальник навчального центру Національної гвардії України та його заступники, військовослужбовці батальйону імені Сергія Кульчицького, ветерани, рідні та близькі.

«Це був чесний вимогливий командир. Не так було просто організувати «майданівців», але він зміг. З першого дня в навчальному центрі ми його полюбили. Незважаючи на те, що Сергій Петрович був генералом, з ним можна було поспілкуватися на «ти», він дозволяв. Міг зайти в намет попити чаю чи кави з нами. Ставився до нас як до людей, учив бути військовими професіоналами. Загинув Сергій Петрович на моїх очах. Того дня я виконував обов’язки командира роти, наш підрозділ стояв на горі Карачун. Вони прилетіли вертольотом, ми ще поспілкувалися…» – згадує військовослужбовець батальйону Кульчицького з позивним «Ворон».

У своїй промові перед присутніми перший заступник командира батальйону імені Кульчицького – начальник штабу, підполковник Роман Мамайсур наголосив: «Генерал-майор Сергій Кульчицькій навчив нас любити Батьківщину так, як він любив. І навіть коли його не стало, він постійно був з кожним із нас. Це наш перший командир, наш батько, ми будемо пам’ятати його завжди». 

На Личаківському цвинтарі пам'ять загиблого Сергія Кульчицького вшанували на колінах.

Сергій Кульчицький загинув 29 травня під час АТО в місті Слов’янську Донецької області. Вертоліт, в якому був військовий, збили терористи.

У квітні цього року депутати Львівської міської ради вирішили назвати одну з вулиць Львова вулицею Генерала Кульчицького.