Цьогоріч на одному майданчику центри творчості, клуби та гуртки презентуватимуть львів’янам свою роботу. 

Протягом трьох днів організатори дитячих гуртків, керівники клубів, танцювальні колективи, вокальні ансамблі проводитимуть майстер-класи, показові виступи, презентації для дітей, батьків та всіх відвідувачів Ярмарку. 

Як зазначають організатори, основною метою заходу є зацікавити дітей відвідувати гуртки, а також показати батькам місця, де їхні діти можуть цікаво проводити вільний час та розкривати свої таланти. 

«Минулого року Ярмарок дитячого дозвілля відвідало більше 10 тисяч батьків і дітей. Як виявилося, львів’янам потрібен такий захід, оскільки саме тут можна було відразу побачити яких результатів може досягти дитина, відвідуючи гуртки. Крім того, за підсумками опитування, чимало мешканців не знали, що недалеко від їх помешкання діють міські клуби чи центри творчості. На цьогорічному Ярмарку львів'яни зможуть ознайомитися з роботою понад 200 гуртків різного спрямування: від художнього, вокального, хореографічного до технічного, природничого чи туристичного», – розповіла Ольга Каспришин, координатор Ярмарку від Львівської міської ради. 

«Це надзвичайно важлива подія саме для дітей, бо вони можуть обрати собі цікаве заняття, знайти своє хобі», – розповіла Ольга Ткачів, координатор Ярмарку від ГО «Самопоміч».

Крім того, у вересні буде виданий «Довідник дитячого дозвілля» з детальною інформацією про гуртки усіх спрямувань, які діють у Львові. Першими довідник зможуть безкоштовно отримати відвідувачі Ярмарку дитячого дозвілля.