Виступ Саратського відбудеться в межах програми святкування ювілею 20-річчя творчої діяльності Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

«Відзначаючи своє 20-річчя, оркестр виступає з концертами за участю виконавців, які віддавна співпрацюють з ним. Серед цих яскравих та неординарних виконавців є ім’я знаного київського композитора та джазового піаніста Олександра Саратського. Тісна співпраця оркестру з піаністом-віртуозом триває вже впродовж п’яти років», – розповідають організатори.

 У Львівській філармонії піаніст виконає власні джазові композиції. Також відбудеться львівська прем’єра його Концерту № 4 для фортепіано з оркестром.

За словами головного диригента та засновника оркестру «Віртуози Львова», народного артиста України Сергія Бурка, для оркестру завжди цікавими є спільні проекти з Олександром Саратським.

«Олександр Саратський має у Львові свою аудиторію. Він блискуче і з великим почуттям смаку виконує музику. Його композиції, як правило, дуже оригінальні, і пов’язані з українською пісенною творчістю. Він дуже вдало вміє аранжувати українські пісні та мелодії у джазову викладі. Дуже цікавим буде прем’єрне для Львова виконання автором його фортепіанного концерту», – анонсував Бурко.

Концерт розпочнеться о 19.00.